Šipkový klub - ten nejlepšíííí

Vašík v Anglii

Europe Cup Youth 2007 - rozlosování                                            
Vydáno dne 29. 06. 2007

Těžký los našich mladíků na Europe Cup Youth v Anglii, v jediné 4členné skupině, mají Holandsko, Wales a Německo. Více na novém webu WDF ZDE.

Ve dvojicích se utkají Pavel Korda / Srp z Iry P Meaney / M Meaney a David Korda / Schieferdecker s Walesany Lewis / Kinsella. V singlech začíná Jiří Srp s Jeffrey Vanbergenem (Belgie), Pavel Korda s Lasse Jensenem (Dánsko), David Korda s Martin Hinsøe také z Dánska a Václav Schieferdecker bude čekat na vítěze zápasu Alexander Daub (Německo) v. Patrick Frank (Rakousko).

Europe Cup Youth 2007 - 1. den

První den hráli ve Folkstone (UK) naši mladíci (David Korda, Pavel Korda, Jiří Srp, Václav Schieferdecker, pod vedením Pavla Kordu st.) Všechny tři těžké zápasy prohráli a skončili na 4. místě ve skupině.

Kluci prohráli 3:9 s Walesem (naše body Jirka, Vašek, David, 1:9 s Holandskem (David) a 5:9 s Německem (2 David, 2 Pavel, Jirka), když v tomto zápase vedli naši 2:4.

V odpoledních dvojicích prohráli Pavel Korda-Jirka Srp s bratry Meaneyovýmu (Irsko) 0:3 a David Korda s Václavem Schieferdeckerem vydřeli vítězství nad Walesany Lewisem a Kinsellou 3:2. V dalším zápase ovšem podlehli 0:3 Alexandrům Daubovi a Glatthornovi (Německo).

Zitřejší program v singlech začíná Jiří Srp s Jeffrey Vanbergenem (Belgie), Pavel Korda s Lasse Jensenem (Dánsko), David Korda s Martin Hinsøe také z Dánska a Václav Schieferdecker bude čekat na vítěze zápasu Alexander Daub (Německo) v. Patrick Frank (Rakousko).


Europe Cup Youth 2007 - 2. den

Druhý den Europe Cup Youth v anglickém Folkstone začal pro naše barvy dobře. Jirka Srp a David Korda vyhráli 2 zápasy a skončili na 9. místě.

V singlech začal Jiří Srp vítězstvím nad Jeffrey Vanbergenem (Belgie) i druhý zápas se stal jeho kořistí když vyřadil Skota Scotta Campbella. Až ve třetím podlehl a skončil tak na 9. místě.

David Korda si poradil s Martinem Hinsøe z Dánska a v druhé zápase oplatil Němci Alexanderu Glatthornovi porážku z párů. Proti Angličanovi David Pallettovi začal náš David dobře a šel do vedení 1:0, soupeř srovnal a protože David Korda nevyužil 6 šipek na vedení 2:1, nakonec odešel poražen 1:3 a skončil stejně jako Jirka na 9. místě.

Pavel Korda s Sergejem Kuznetsovem (Rusko) prohrál.

Václav Schieferdecker prohrál s vítězem zápasu Alexander Daub (Německo) v. Patrick Frank (Rakousko).


Europe Cup Youth 2007 - 3. den

Finálové boje proběhly už bez našich kluků. V chlapcích vyhrálo jednoznačně Nizozemko a v dívkách Němky. Tři 9. místa (Srp a D. Korda v singlech a D. Korda se Schieferdeckerem ve dvojicích) představují zisk 18 bodů pro ČR a celkově dělené 9. místo spolu s Rakouskem.
Fotogalerie.

Junioři – singly
1. Maarten Pape (NDL)
2. Wesley van der Hurk (NDL)
3. Patrick Meaney (IRL), Pieter Collijn (NDL)

Junioři – páry
1. Collijn, Dekker (NDL)
2. Pallet, Evans (ENG)

Junioři – družstva
1. Nizozemsko
2. Belgie

Junioři – celkové hodnocení
1. Nizozemsko (181 bodů)
2. Anglie (75 bodů)
3. Belgie (72 bodů)
4. Irsko (64 bodů)

9. Rakousko, Česko (18 bodů)

Juniorky – singly
1. Jenny Lieverkus (GER)
2. Harriet Wolton (ENG)

Juniorky – páry
1. Lieverkus/Hintzsche-Oehme (GER)
2. Muller / Janssens (BEL)

Juniorky – celkové hodnocení
1. Německo (61 bodů)
2. Anglie (46 bodů)
3. Švédsko (34 bodů)
4. Belgie, Skotsko (26 bodů)


http://www.czechdarts.org

www.šipky.cz

Stage.jpg
Plakát před Leisure Worldem.jpg
Naši mladí v akci.jpg
PAVOUK.jpg
Winmau - Václav Schiferdecker - Daniel Coyne.jpg
Dnes je:

A svátek má:

Aktualni teplota z http://teplomer.mk.cvut.cz
TOPlist
šperky z chirurgické oceli

Copyright © Vedral Václav


Tento web vznikl dne datum 02.02.2007
------------------------------------------------------------------------------ Administrace
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one