Šipkový klub - ten nejlepšíííí

REGISTRAČNÍ PRŮKAZKY

Hráči, kteří nemají novou průkazku budou vyškrtnuti ze soupisky na příští ligovou sezónu!!!

Zde je seznam hráčů, kteří měli v loňské sezóně zaplaceno a nemají průkazky. Hráč, který má u foto napsáno "PRAVDA", má fotografii v počítači, stačí tedy jen poslat poplatek 50,-- Kč na výrobu nové průkazky. Dále bych upozornil, že nebude do počítače zadána žádná přihláška hráče bez fotografie. Neúplnou přihlášku ani neposílejte na SČOSŠ.

                                                                                                                          

  • Hráči bez průkazek.xls (29 kB)                                                     
Adámek Milan CZE016064 Rozmetadlo Písty
Artl Karel CZE021819 PRAVDAGreen Tomatoes Nový Bor
Barták Rostislav CZE024220 Mexiko Chomutov
Bartoňová Dana CZE001375 Žiďáci Lbín
Bičanovský Milan CZE002272 Junáci u Vráceného mládí Křemýž
Bláha Zbyněk CZE016288 Kotelníci 700 B Most
Blažo Stanislav CZE016295 Kotelníci 700 B Most
Botha Libor CZE016446 Sršni Slavětín
Brabec Vladimír CZE016453 Sršni Slavětín
Bugar Petr CZE010481 Kocouři Želetice
Bursová Jana CZE000183 PRAVDAPitbull Bažiny Hrádek n. N.
Buryánek Karel CZE022145 Čmeláci Jablonec
Čihalík Josef CZE016385 Kotelníci 700 B Most
Davídek Bohumil CZE016550 Sršni Slavětín
Dittrich Dalibor CZE016558 Sršni Slavětín
Diviš Bedřich CZE016559 Piráti Liberec
Dobeš Martin CZE016563 Pitbull Bažiny Štěňata Hrádek n. N.
Dohnal Jiří CZE020411 Kopyta Konírna Most
Dudek Vít CZE022189 Black Bears Benešov n. P.
Dusík Jiří CZE010549 Eden A Litoměřice
Ezr Zbyněk CZE002736 Rebel A Most
Fejfar David CZE022018 Vosy Jablonec
Fejfar Jiří CZE016671 Vosy Jablonec
Florek Tomáš CZE022446 Žiďáci Lbín
Fořt Jiří CZE012191 PRAVDAPitbull Bažiny Hrádek n. N.
Gemsová Michaela CZE024347 PRAVDAFlamengo C Jirkov
Grassl Marián CZE005128 Hajniště
Guman Josef CZE021295 Junáci u Vráceného mládí Křemýž
Gutwirth Luděk CZE002495 Junáci u Vráceného mládí Křemýž
Habr Lukáš CZE001727 PRAVDACowhand B Dušníky
Hájek Josef CZE020415 Rozmetadlo Písty
Hájek Petr CZE016805 Sršni Slavětín
Hampl Dalibor CZE016819 Fernet Snědovice
Havel Václav CZE012306 Klub přátel Merboltic
Havlík Zdeněk CZE022188 Hajniště
Hiller Steffen CZE023384 Pitbull Bažiny THC Hrádek n. N.
Hlavatá Renata  CZE000668  Ložisková mafie Pohoďačky Pšov
Hlavatá Zdena    CZE000734  Ložisková mafie Pohoďačky Pšov
Hlavsa Pavel CZE015482 Havrani B Louny
Holan Petr CZE016895 Beko Frýdlant v Čechách
Holan Stanislav CZE007475 Beko Frýdlant v Čechách
Horák Zdeněk CZE022396 Eden B Litoměřice
Houdek David CZE012417 Fernet Snědovice
Houška Pavel CZE016929 Podboráci Hořany
Hrádek Milan CZE019395 Tep Darts Teplice
Hron Michal CZE008928 PRAVDAHajniště
Hulínský Bohumil CZE016954 Rudá Hvězda Liberec
Husák Jiří CZE021375 Green Tomatoes Nový Bor
Imr Vlastimil CZE009910 Kozlové B Postoloprty
Ježek Ladislav CZE002522 Pitbull Bažiny Veteráni Hrádek
Jirounek Miloslav CZE002766 Beko Frýdlant v Čechách
Jurčák Petr CZE009941 Šamani Litoměřice
Káda Martin CZE017101 Fernet Snědovice
Kadlec Martin CZE008371 Mexiko Chomutov
Kalaš Lukáš CZE000146 PRAVDAPitbull Bažiny Hrádek n. N.
Klepač Ladislav CZE022860 Ryky B Lipex Plus Česká Lípa
Klieber Martin CZE003028 Žiďáci Lbín
Klieberová Zdenka CZE000983 Žiďáci Lbín
Klíma Jiří CZE010823 Pavouci České Kopisty
Knap Josef CZE001503 PRAVDAHajniště
Kocián Jan CZE003033 PRAVDARenegade Beko Frýdlant
Kohlschütter Josef CZE022690 Princezničky Háj
Kohoutek Stanislav CZE017618 Vosy Jablonec
Kohutka Jiří CZE009973 Šamani Litoměřice
Kolarovič Michal CZE005898 PRAVDAHajniště
Konrád František CZE010858 Kaťuše Teplice
Koutský Václav CZE012846 Sršni Slavětín
Kropáček Karel CZE020360 ZOO Lahošť
Kropáčková Anna CZE006504 ZOO Lahošť
Kubkovský Stanislav CZE023309 Kocouři Želetice
Kudláček Vladimír   CZE017578  Ložisková mafie D Pšov
Kühnel Stanislav CZE017573 Močálníci Lkáň
Kvoch Tomáš CZE004980 ZOO Lahošť
Láza Jan CZE002799 Junáci u Vráceného mládí Křemýž
Lebruška Aleš CZE022702 Krtčí tlupa Nový Bor
Lubas Petr CZE017557 Vosy Jablonec
Lukeš Jiří CZE001914 PRAVDAHajniště
Malý Petr CZE001633 PRAVDARenegade Beko Frýdlant
Mariut Petr CZE001325 Žiďáci Lbín
Matoušek Martin CZE022701 Krtčí tlupa Nový Bor
Maxa Petr CZE000584 Rozmetadlo Písty
Miláková Žaneta CZE003511 Pitbull Bažiny THC Hrádek n. N.
Moravec Jiří CZE017516 Rudá Hvězda Liberec
Moskal Milan CZE017514 Vosy Jablonec
Nagy Gejza CZE007606 Šamani Litoměřice
Nekovařík Václav CZE017508 Pavouci České Kopisty
Neubert Jindřich CZE002817 Bukaři Konojedy
Novák Pavel CZE003693 PRAVDARenegade Beko Frýdlant
Novotná Vlasta CZE000985 Žiďáci Lbín
Novotný Vladimír CZE000831 Žiďáci Lbín
Ondřej Vít CZE005004 PRAVDAFernet Snědovice
Pacáková Iveta CZE011161 Pavouci České Kopisty
Palounková Marcela CZE013406 Pitbull Bažiny THC Hrádek n. N.
Pavlík Peter CZE017483 Zálesáci Chomutov
Pavliš Pavel CZE017481 ZOO Lahošť
Pavlová Kateřina CZE017479 Junáci u Vráceného mládí Křemýž
Pešek Martin CZE017471 Beko Frýdlant v Čechách
Podaný Václav CZE013508 Pavouci České Kopisty
Preiss František CZE002835 Žiďáci Lbín
Randáčková Hana CZE000327 Bílí tygři Úštěk
Rážek Miroslav CZE011271 Rozmetadlo Písty
Rážek Miroslav CZE013617 Rozmetadlo Písty
Remza Patrik CZE004801 Beko Frýdlant v Čechách
Richter Ladislav CZE022245 Kavárna Kryry
Roháč Václav CZE017433 Sršni Slavětín
Rožec Rudolf CZE017432 Pavouci České Kopisty
Ryba Lubomír CZE017427 Fernet Snědovice
Řezáčová Jana CZE022681 JägerTeam Ústí nad Labem
Salač Jaroslav CZE022763 Nezávislí Louny
Schwerhart Miloš CZE017415 Pavouci České Kopisty
Suchý Jaroslav CZE017382 Kopyta Konírna Most
Svědínek Zdeněk CZE001956 Žiďáci Lbín
Ševčík Radek CZE017361 Pijonýři A Litvínov
Šilhar Jan CZE017357 Kotelníci 700 B Most
Šimáček Karel CZE011426 PRAVDAZálesáci Chomutov
Šimek Otto CZE006074 Black Bears Benešov n. P.
Šorf Jiří CZE020537 Krásný Les A
Špaček Petr CZE020287 Sportklub Ohníč
Špecián David CZE017341 Rudá Hvězda Liberec
Šporer Pavel CZE001123 Žiďáci Lbín
Šporerová Kamila CZE001575 Žiďáci Lbín
Šrein Josef   CZE003469  Ložisková mafie D Pšov
Štěrba Jiří CZE011471 PRAVDAZálesáci Chomutov
Štěrban Jiří CZE017335 Kotelníci 700 B Most
Štěrbanová Ivana CZE017334 Kotelníci 700 B Most
Štolba Jiří CZE017333 Black Panthers D Liberec
Švihlík Radek CZE014536 PRAVDABlack Bears Benešov n. P.
Toman Jaromír CZE017317 Rudá Hvězda Liberec
Třestík Jaromír CZE017309 Zálesáci Chomutov
Ulrich Petr CZE021252 Havrani B Louny
Urban David CZE022700 Red Tomatoes Nový Bor
Urban Michael CZE016197 Čmeláci Jablonec
Vejmola Martin CZE024387 ZOO Lahošť
Vejmolová Jana CZE007174 ZOO Lahošť
Veselá Markéta CZE019391 VP Evaň C
Veselý Martin CZE010343 PRAVDAThe Best Nové Město
Viceník Pavel CZE017292 Rudá Hvězda Liberec
Vlček Zdeněk CZE017288 Black Panthers B Liberec
Voráček Bohumil CZE023634 Kaťuše Teplice
Weinhauer Zdeněk CZE002251 Mexiko Chomutov
Zamazal Radek CZE021911 Goldstar Nové Město
Zelený Miloš CZE008821 Šamani Litoměřice
Zetka Pavel CZE017256 Kotelníci 700 B Most
Zita Patrik CZE017249 Beko Frýdlant v Čechách
Zoubek Karel CZE017247 PRAVDAZálesáci Chomutov
Živný Daniel CZE005095 PRAVDAZlaťáci od Dana A Roudnice
Žvachta Jaroslav CZE016146 Fernet Snědovice
11.07.07 21:12
Ložisková Mafie Pšov
Dnes je:

A svátek má:

Aktualni teplota z http://teplomer.mk.cvut.cz
TOPlist
šperky z chirurgické oceli

Copyright © Vedral Václav


Tento web vznikl dne datum 02.02.2007
------------------------------------------------------------------------------ Administrace
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one