Šipkový klub - ten nejlepšíííí

12.MR ČŠS a PVP

Dvanácté Mistrovství republiky Českého šipkového svazu a finálový turnaj Poháru vítězů poháru ČŠS


V prostorách KD ve Valdicích se konalo již XII. MR družstev mužů a IV. MR družstev žen. V pátek se hrál již tradičně Pohár vítězů pohárů. Cestu do Valdic některým zpestřila ,,vojska Valdštejnova“, která se připravovala na Valdštejnské slavnosti v Jičíně, s nímž Valdice sousedí. V sobotu večer byl na náměstí, mimo jiné, velký ohňostroj,
který někteří účastnici shlédli. Hrací sál v KD sousedí přímo s Valdickou věznicí,ale díky perfektní přípravě prostor, pod vedením pana Eduarda Mlejnka, opravdu nic nepřipomínalo režim za přilehlými zdmi. Na sobotní zahájení přijel i starosta města Jičína ing. Martin Puš a zástupce věznice Valdice ing. Milan Bíma. Tato vzácná návštěva se zúčastnila rovněž předání cen pro vítěze pátečního turnaje, tzn. PVP. V pátek se hrál také turnaj jednotlivců pro doladění formy. Turnaj v kategorii žen vyhrála Martina Antonová a v kategorii mužů Jiří Dobrovský. PVP, kterého se zúčastnilo osm družstev, vyhrálo družstvo Staroholická Holice, které ve finále porazilo DC Podlesáky Králův Dvůr. Třetí místa patřila DC Hornets Adamov a Luně České Budějovice B.

O vítězství v kategorii družstev mužů bojovalo čtyřicet družstev. Hrálo se o zajímavé ceny. Mimo finančních odměn v celkové výši 72.000,-Kč se hrálo o možnost účasti na ME v Itálii, kde ČŠS hradil ubytování, dopravu a některé další náklady spojené s účastí na vlastním turnaji. Další motivací byla možnost vybojovat si právo účasti v Superlize UŠO. Samozřejmostí se staly i pamětní diplomy s fotkou družstva (kdo přišel a nechal se vyfotit, obdržel diplom pro každého člena zdarma).

První den se hrálo v družstvech mužů v osmi skupinách po pěti družstvech, ze kterých postoupila první dvě družstva do nedělního play off, tzn. šestnáct postupujících. V družstvech žen se hrálo ve čtyřech skupinách (tři skupiny po čtyřech a jedna po třech družstvech, jedno družstvo se nedostavilo). Do nedělního play off postoupilo osm družstev.

V neděli šlo již opravdu do tuhého. Od 9 hodin začala hrát družstva mužů a od 10 hodin družstva žen. Mistryně republiky žen jsme znali cca v 16 hodin a stalo se jím družstvo DC Kolečko CATS Brno, které ve finále porazilo nejtěsnějším poměrem družstvo Karlovky Teplice. O třetí místo se podělila družstva Bizonky z Ajeta Praha a DC Štěpánky Třebíč. V kategorii mužů bylo ve finále družstvo Staroholická Holice a jeho soupeřem bylo družstvo DC Toi Toi Dixi Bratislava. Po sedmnácté hodině bylo známo vítězné družstvo, kterým se stalo družstvo Staroholická Holice. Třetí místa patřila družstvům Maséři z Veselky Jičín a DC Podlesáci Králův Dvůr.


27.05.08 23:20
Ložisková Mafie Pšov
Dnes je:

A svátek má:

Aktualni teplota z http://teplomer.mk.cvut.cz
TOPlist
šperky z chirurgické oceli

Copyright © Vedral Václav


Tento web vznikl dne datum 02.02.2007
------------------------------------------------------------------------------ Administrace
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one