Šipkový klub - ten nejlepšíííí
1 Pokorný Michal Bohémové Most
2 Tichý Josef Tulipán Žatec
3 Jaroš Václav Red Hornets Litoměřice
4 Slusarčík Miroslav Flamengo Jirkov
5 Matějka Radek Red Wings Jeníkov
5 Smolka Miroslav Beseda Lovosice
7 Danda Jiří Darts Club Duchcov
7 Čečelický Karel Luna Louny
9 Brdička Mikuláš Tulipán Žatec
9 Linhart David Domino Chomutov
9 Funda Jiří Beseda Lovosice
9 Rajman Richard Mexiko Chomutov
13 Šmejc Miroslav Sokol team Havraň
13 Jansche Milan Bohémové Most
13 Šerc Petr Piráti Čáslavka Teplice
13 Špaček Radek Domino Chomutov
17 Glogovský František Bohémové Most
17 Schieferdecker Václav Ložisková mafie Pšov
17 Hornych Petr Rebel Most
17 Bělina Petr Darts Club Duchcov
17 Pirich Martin
17 Číž Štěpán Domino Chomutov
17 Sárközi Daniel Plachetnice Teplice
17 Frdlík Jaroslav Flamengo Jirkov
25 Hájek Zdeněk Tytan Dušníky
25 Pokorný Vlastimil Brajglové Siřejovice
25 Daňa Jan Bobřy Měcholupy
25 Zázvorka Bedřich Mexiko Chomutov
25 Opočenský Michal Tygři Úštěk
25 Lacina Zdeněk Kafky Jirkov
25 Čapek Jan Tulipán Žatec
25 šilhan františek
33 Kozák Dušan Vodárna Háj
33 Grégr Pavel Beseda Lovosice
33 Šerc Jaroslav Darts Club Duchcov
33 Glogovský František Rebel Most
33 Mervinský Rostislav Havrani Louny
33 Pešout Jiří Ježek Chomutov
33 Hybner Oldřich Laguna Club Kadaň
33 Hyšman Ivo Smugglers Straškov
33 Kučera Petr U Nás Jablonec
33 Beránek Michal Šipkový sportovní klub Dubí
33 Cuchý Miroslav Beseda Lovosice
33 Mikeš Jiří Flamengo Jirkov
33 Majerhofer Petr Domino Chomutov
33 Václavek Petr Šipková Růže Jirkov
33 Šanoba Jan Bohémové Most
33 Mareš David Nu pagadi Litoměřice
49 Vinohradský Jan Sokol team Háj
49 Vostrý Jiří Šipková Růže Jirkov
49 Müller Karel Rebel Most
49 Gabriel František Tytan Dušníky
49 Erbs Michal Vodárna Háj
49 Varmuža Jiří Markéta Jirkov
49 Fryšný Daniel Pivoni Čížkovice
49 Bachár Miloslav Šipková Růže Jirkov
49 Janů Miroslav Pivoni Čížkovice
49 Prieložný Dušan
49 Kúdela Jiří Šipková Růže Jirkov
49 Korous Tomáš Tykev Chomutov
49 Kovač Karel Sokol team Havraň
49 Šnírer Milan Rebel Most
49 Turok Andrej Luna Louny
49 Kvapil Jaroslav Ježibabí děti Kadaň
65 Šrettr Vladimír Tytan Dušníky
65 Stechmüller Jiří Ďáblíci Lom
65 Sunkovský Ivan Pivoni Čížkovice
65 Pilnaj Jaroslav Brajglové Siřejovice
65 Čížkovský Zdeněk Ložisková mafie Pšov
65 Kolovský Václav Tytan Dušníky
65 Zof Zdeněk Cowhand Dušníky
65 Šírek Martin Brajglové Siřejovice
65 Kuřil Pavel DC Kadaň
65 Kudlič Pavel R.O.S. Chomutov
65 Poljanský Ivo Sputnik Most
65 Pfeifer Stanislav Laguna Club Kadaň
65 Anýž Oldřich Camino Kadaň
65 Kulhánek Karel Bobřy Měcholupy
65 Peč Tomáš Pivrnci Kadaň
65 Reichl Pavel Vikingové Jirkov
65 Kubík Petr Kotelníci Most
65 Pech Jaroslav Darts Club Duchcov
65 Rjabec Vlastimil Pivrnci Kadaň
65 Rubeš Martin D & G Louny
65 Kolář Miroslav Ryky Lipex Plus Česká Lípa
65 Chadima Petr Ryky Lipex Plus Česká Lípa
65 Ebel Michal Tygři Úštěk
65 Staško David Sporťáci Most
65 Šváb Petr Ložisková mafie Pšov
65 Čečelický Miroslav Luna Louny
65 Vešic František Camino Kadaň
65 Zábojník Antonín DC Kadaň
65 Gyalog Zdeněk U Nás Jablonec
65 Rangl Jiří Camino Kadaň
65 Tůma Jan Rebel Most
65 Chládek Martin ŠK Harpuny Běleč n.O.
97 Kofroň Marek Sokol team Háj
97 Vlk Josef Vodárna Háj
97 Danda Slavomír Vodárna Háj
97 Kozák Jaroslav Fešáci Dlažkovice
97 Kuntoš Oldřich Brajglové Siřejovice
97 Rudolf Jiří Sokol team Háj
97 Janota Zbyněk Tytan Dušníky
97 Rubeš Vladislav D & G Louny
97 Prekop Vladimír Ložisková mafie Pšov
97 Koso Josef
97 Pokorný Libor
97 Svatoš Tomáš Cowhand Dušníky
97 Jirásek Jan Plachetnice Teplice
97 Hilzensauer Leoš Vodárna Háj
97 Derevlanyj Roman Ryky Lipex Plus Česká Lípa
97 Šírek Stanislav Brajglové Siřejovice
97 Zenko Jaroslav Kafky Jirkov
97 Kohlschütter Josef Vodárna Háj
97 Brdek Bohuslav Oceloti Most
97 Auterský Miroslav Vikingové Jirkov
97 Písek Marek Kopyta Konírna Most
97 Kočka Petr Ložisková mafie Pšov
97 Malík Martin Vodárna Háj
97 Hýka Jakub Ložisková mafie Pšov
97 Sedlák Jan Vodárna Háj
97 Mrkvička Vladimír Smugglers Straškov
97 Homolka Jiří
97 Moulis Michal Sputnik Most
97 Černý Roman R.O.S. Chomutov
97 Prekop David Ložisková mafie Pšov
97 Gabriel Aleš Tytan Dušníky
97 Juhász Josef Simpsni Kadaň
129 Slavík Filip Ježek Chomutov
129 Antoš Viktor Vodárna Háj
129 Schieferdecker Václav Ložisková mafie Pšov
129 Sunkovský Ivan Pivoni Čížkovice
129 Danda Jaroslav Vodárna Háj
129 Douša Miloslav Cowhand Dušníky
129 Šinfelt Jiří Red Hornets Litoměřice
129 Šlechta Martin Vodárna Háj
129 Kučinka Artur Koruna Teplice
129 Konvalinka Martin Smugglers Straškov
129 Sedlák Michal Sokol team Háj
129 Brdička Miloš Ložisková mafie Pšov
129 Král Jiří Ježibabí děti Kadaň
129 Staňo Milan Sokol team Háj
129 Murgaš Milan Sputnik Most
129 Jaroš Tomáš Vodárna Háj
129 Špringl Pavel Sokol team Háj
129 Dohnal Jiří Kopyta Konírna Most
129 Lavička Roman Gama Peach Louny
129 Stárek Václav Koruna Teplice
129 Vaníček Miroslav Ježibabí děti Kadaň
129 Smékal Rostislav Pivoni Čížkovice
129 Mikolanda Jaroslav
129 Bradáč Marek R.O.S. Chomutov
129 Kilárský Petr Satani Lom
129 Fuka Jan Red Pirates Lovosice
129 Popp Richard Laguna Club Kadaň
129 Vajs Tomáš Sokol team Havraň
129 Bernas Richard Beseda Pivrnec Chomutov
129 Klusák Milan Camino Kadaň
129 Turek David Smugglers Straškov
129 Pytlík Václav Sokol team Havraň
129 Virág Tibor Rebel Most
129 Vavřín Jakub Domino Chomutov
129 Vlach Jan Oceloti Most
129 Hlavsa Přemysl Smugglers Straškov
129 Kofroň Vít Vodárna Háj
129 Popovich Michal Speed Libčeves
129 Schmidl Martin
129 Kolman Karel Plachetnice Teplice
129 Knedlík Pavel Sokol team Háj
129 Hotový David Formanka Louny
129 Tlačvoda Tomáš Hokejky Chomutov
16.03.07 18:07
Ložisková Mafie Pšov
Dnes je:

A svátek má:

Aktualni teplota z http://teplomer.mk.cvut.cz
TOPlist
šperky z chirurgické oceli

Copyright © Vedral Václav


Tento web vznikl dne datum 02.02.2007
------------------------------------------------------------------------------ Administrace
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one